MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 6638419
nr 663 8419
Bokhylla
1920-tal, Bemålad, längd: 84, djup: 29, höjd: 202
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 oktober 2010
kl 18:29:49
300 kr
200 kr
500 kr
550 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr